Nazwa zajęć |
Prowadzący |
Dzień |
Godzina |
Sala |
*oznaczono zajęcia prowadzone ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. |
KÓŁKA PRZEDMIOTOWE i ZAINTERESOWAŃ |
Kółko polonistyczne. |
R. Adamska |
środa |
1340-1425 |
C-7 |
Koło języka angielskiego dla kl.6. |
M. Bakuta |
piątek |
1340-1425 |
C-6 |
*Kółko historyczne. |
I. Barszczewska-Menio |
czwartek |
1340-1440 |
G-201 |
Kółko przyrodnicze dla klas 6. |
L. Indyk |
wtorek |
1500–1545 |
E-105 |
Indywidualne konsultacje dla uczniów uzdolnionych matematycznie. |
M. Korżyk
K. Osytek |
wg potrzeb |
po zajęciach
uczniów |
G-103
G-101 |
Kółko matematyczne dla kl. 3. |
M. Nabywaniec |
poniedziałek |
1140 – 1240 |
F-211 |
Kółko z języka angielskiego
dla kl.5c. |
M. Pietrow |
poniedziałek |
1340 – 1425 |
C-108 |
Kółko polonistyczne. |
G. Piotrowska |
piątek |
1425-1525 |
C-102 |
Kółko matematyczne dla kl. 1. |
K. Stec-Lenart |
poniedziałek |
1140 – 1240 |
F-102 |
* Kółko dziennikarskie. |
E. Szewczyk |
czwartek |
1600-1700 |
C-2 |
ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE |
Zespół wyrównawczy z języka angielskiego w kl.6c i 6d. |
K. Bukowska |
środa |
1340-1425 |
C-101 |
Zajęcia wyrównawcze w kl.2a. |
M. Florek |
czwartek |
1245-1330 |
F-202 |
Zajęcia wyrównawcze
z matematyki w kl.4. |
M. Granatowski |
piątek |
1245-1330 |
E-6 |
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego kl.5c. |
O. Gruber |
wtorek |
1340–1440 |
C-107 |
Zespół dydaktyczno-wyrównawcze w kl.3e. |
M. Grządziel |
poniedziałek |
1135-1220 |
F-4 |
Zespół wyrównawczy w kl. 3a. |
M. Kornecka |
środa |
1145-1230 |
F-103 |
Zespół dydaktyczno-wyrównawczy w kl.1a. |
K. Kuczer-Burnatowska |
piątek |
1145-1230 |
F-2 |
Zespół dydaktyczno-wyrównawczy z przyrody. |
E. Michoń |
poniedziałek |
1425–1510 |
G-206 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl.3b. |
A. Nastała |
piątek |
1145-1230 |
F-210 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl.1d. |
A. Ogrodnik |
czwartek |
1245-1330 |
F-209 |
Zajęcia wyrównawcze z matematyki w kl.6. |
K. Osytek |
piątek |
1340-1425 |
G-101 |
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego. |
K. Potoczny |
wtorek |
1245-1330 |
C-2 |
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze w kl.2b. |
R. Skiba |
poniedziałek |
1145-1230 |
F-204 |
Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla kl.6. |
M. Wijas |
piątek |
1340-1425 |
C-1 |
Zajęcia wyrównawcze
z języka polskiego dla kl.4d. |
E. Żytka-Rydosz |
środa |
1340-1425 |
C-106 |
ZAJĘCIA INFORMATYCZNE |
Otwarta pracownia komputerowa. |
B. Bury |
wtorek |
1340-1425 |
E-106 |
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE |
* Kółko teatralne. |
R. Adamska |
środa |
1340-1430 |
C-7 |
* Kółko muzyczne. |
B. Bodnar |
piątek |
1425-1525 |
E-207 |
* Kółko rękodzieła artystycznego. |
K. Dżoń |
czwartek |
1340-1440 |
G-105 |
* Kółko plastyczne dla klas I-III. |
M. Florek |
środa |
1245-1345 |
B-111 |
* Kółko teatralne w języku angielskim. |
O. Gruber |
piątek |
1340-1440 |
C-107 |
* Kółko plastyczne – bibułkarstwo. |
K. Tarnawska-Rogoz |
poniedziałek |
1530-1630 |
A-103 |
* Kółko teatralne. |
E. Żytka-Rydosz |
czwartek |
1430-1530 |
C-106 |
ZAJĘCIA SPORTOWE |
*Kółko szachowe i gier planszowych. |
P. Bluj |
czwartek |
1330-1430 |
B-103 |
*Mini piłka siatkowa dziewcząt. |
A.Czech |
poniedz. |
1430-1530 |
sala gimnast. |
*Gimnastyka chłopców. |
R. Ćwikła |
wtorek |
1530–1630 |
sala gimnast. |
SKS – piłka siatkowa. |
R. Ćwikła |
wtorek
czwartek |
1630–1730
1530–1630 |
sala gimnast. |
*Tenis stołowy chłopców. |
R. Ćwikła |
środa |
1600–1700 |
sala gimnast. |
*Badminton . |
R. Długosz |
sobota |
dz.
1000–1100
chł.
1100–1200 |
sala gimnast. |
SKS – lekkoatletyka z elementami gier zespołowych. |
R. Długosz |
środa
piątek |
1430–1530 |
sala gimnast. |
Tenis stołowy dziewcząt z klas 4-6. |
R. Długosz |
sobota |
900–1000 |
sala gimnast. |
Tenis stołowy dziewcząt z klas7. |
R. Długosz |
sobota |
1200–1300 |
sala gimnast. |
Gimnastyka podstawowa dziewcząt. |
S. Wolwowicz |
wtorek |
1430 – 1515 |
sala gimnast. |
*Piłka siatkowa dziewcząt z klas 6-7. |
K. Zając |
wtorek |
1430–1630 |
sala gimnast. |
Unihokej chłopców z klas 1-6. |
K. Zając |
poniedz. |
1800–1930 |
sala gimnast. |
INNE |
Szkolne Koło LOP. |
E. Michoń |
wg
potrzeb |
po zaj. |
G-206 |
Akademia Bezpieczeństwa Puchatka – zajęcia dla klasy 1d. |
B. Ogrodnik |
środa |
1145-1230 |
F-209 |
Szkolne Koło Caritas. |
T. Pluskwa |
wg
potrzeb |
po zaj. |
E-205 |
Zajęcia w izbie regionalnej. |
K. Tarnawska-Rogoz |
środa |
wg
potrzeb |
izba regionalna |
*Świetlica socjoterapeutyczna. |
L. Indyk |
poniedz. |
1330-1630 |
E-105/sala gimn |
*Świetlica socjoterapeutyczna. |
M. Wojtowicz |
środa |
1540-1840 |
B-111 |
*Świetlica socjoterapeutyczna. |
E. Zając |
wtorek |
1430-1730 |
G-2/sala terapii |