Dzień Patrona w Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku 9.10.2019 r. (propozycja)

Home / Aktualności / Dzień Patrona w Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku 9.10.2019 r. (propozycja)

1. Dzień Patrona Szkoły będzie obchodzony w środę – 9.10.2019 r.

2. Osoby odpowiedzialne za przygotowanie obchodów:

akademia: p. Agnieszka Skarbek-Hłouszek, p. Magdalena Piecuch
scenografia: p. Justyna Chrobak, p. Katarzyna Fil, p. Magdalena Hetman-Rakoczy
oprawa muzyczno-techniczna: p. Bogusław Bodnar
zaproszenia oraz sprawozdanie z uroczystości na stronę szkoły: Zespół ds.Promocji Szkoły
Konkurs Wiedzy o Patronie dla klas IV p. Grażyna Piotrowska
Konkurs Plastyczny o Patronie Szkoły p. Bogusław Bodnar, p. Marek Dziok
Konkurs dla klas na najlepszą gazetkę o Patronie Szkoły – p. Krystyna Bukowska (samorząd szkolny)
Lekcje edukacyjno-wychowawcze oraz konkursy wewnątrzklasowe o ks. Zdzisławie Jastrzębiec Peszkowskim – wychowawcy klas oraz nauczyciele
uczący.

Wystawa prac plastycznych o Patronie Szkoły na korytarzu przy auli oraz gazetek tematycznych na tablicach korkowych – p. Katarzyna Dusznik-Długosz
gazetki klasowe o ks. Zdzisławie Peszkowskim – Patronie Szkoły – wychowawcy klas

3. Obchody rozpoczną się akademią w auli SP4, o godz. 8.55. Wezmą w niej udział uczniowie klas 3 i 4, a następnie udadzą się na zwiedzanie Izby Pamięci. Po powrocie do sal lekcyjnych, biorą udział w lekcji o patronie oraz konkursach przygotowanych przez wychowawcę klasy oraz nauczycieli uczących (2 lekcje).

4. Uroczysta akademia dla uczniów klas 5 i 6 oraz zaproszonych gości, rozpocznie się o godz. 9.50 w auli SP4. W trakcie uroczystości zostaną wręczone nagrody laureatom konkursu o patronie, konkursu plastycznego i konkursu na najlepszą gazetkę klasową. Po obchodach, goście udadzą się na zwiedzanie Izby Pamięci, a następnie wezmą udział w poczęstunku na jadalni.

Klasy 5 i 6 dwie pierwsze lekcje, odbywają zgodnie z przewidzianym harmonogramem. Po powrocie z akademii, uczniowie biorą udział w lekcjach poświęconych ks. Peszkowskiemu oraz konkursach przygotowanych przez wychowawcę i nauczycieli uczących (2 lekcje). Pozostałe zajęcia odbywają się zgodnie z harmonogramem.

5. Akademia dla uczniów klas 7 i 8, rozpocznie się godz. 11.45. Po jej zakończeniu uczniowie wracają na lekcje, które odbywają się zgodnie z zaplanowanym harmonogramem zajęć.

Wicedyrektor: Marek Wojtowicz