Wyniki świetlicowego konkursu „Wiosna w oczach dzieci”

Home / Aktualności / Wyniki świetlicowego konkursu „Wiosna w oczach dzieci”

Wiosna to czas wyjątkowy, w którym przyroda zmienia się na naszych oczach, budząc się do życia z długiego, zimowego snu.

To inspirująca pora roku, nie tylko dla poetów. Jest wdzięcznym tematem również w twórczości plastycznej. Dlatego też wiosenny konkurs plastyczny ogłoszony przez świetlicę szkolną, cieszył się dużym zainteresowaniem.

Celem konkursu było:

– rozwijanie i kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci, inspirowanej aktualną porą roku;

– rozwijanie umiejętności wypowiadania się w różnych technikach plastycznych;

– prezentacja i popularyzacja dziecięcej twórczości plastycznej.

Na konkurs wpłynęło 19 prac.

Prace zostały wykonane w różnymi technikami plastycznymi. Młodzi artyści okazali się znakomitymi obserwatorami przyrody.

Wyniki:

I miejsce: Natalia Kurdyła, Ida Salamak, Maja Wanielista

II miejsce: Jaś Matyjasik, Dawid Mandzelowski, Julita Pałys

III miejsce: Miłosz Balawajder, Michał Łach

Wyróżnienia:

Jakub Ruchlewicz, Emilia Mika, Emilia Piecuch, Jagoda Klimek, Malwina Zapał, Martyna Tymcio, Miłosz Dziuban, Paweł Fedak, Piotr Orzechowski, Piotr Draguła, Wiktoria Potok, Wiktor Skiba, Szymon Rogowski, Michalina Bednarczyk i Wiktor Sabat.

Nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły.

Zespól Wychowawców Świetlicy