11 listopada Narodowe Święto Niepodległości

Home / Aktualności / 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości, które zostało ustanowione dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku, po 123 latach zaborów (1795-1918)

Uczniowie naszej szkoły pięknie zaprezentowali scenariusz akademii, którą przygotowały Panie Magdalena Piecuch oraz Katarzyna Toczek. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru szkoły zapowiedzianą przez Pana Krzysztofa Marciniaka. Oprawę muzyczną przygotował i pięknie poprowadził Pan Marek Dziok. Wszystkim uczniom, którzy wspaniale występowali podziękował dyrektor Pan Marek Wojtowicz oraz wicedyrektor Pan Rafał Dobosz. Narodowe Święto Niepodległości jest radosnym świętem wszystkich Polaków, którzy wolność kraju noszą w sercu.
Paweł Olejarczyk