15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki

Home / Aktualności / 15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki
Treść wiadomości
----

15 września obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności, odwagi, zabawy i odkrywania talentów.

Dzieci ze świetlicy szkolnej ochoczo przystąpiły do zadań. Najpierw obejrzeliśmy film o małej Vashti. Jest to bohaterka książki amerykańskiego pisarza i ilustratora książek dla dzieci Petera H. Reynoldsa. W 2003 roku wydał On książeczkę pod tytułem “The Dot” czyli “Kropka”. Jej bohaterką jest mała Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości.

Następnie uczniowie zainspirowani historią dziewczynki tworzyli kropkowe dzieła sztuki, które możemy podziwiać w świetlicy. Wszystkim dzieciom gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę. Nie ma rzeczy niemożliwych…Wystarczy uwierzyć w siebie i swoje możliwości.

Wychowawcy świetlicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *