29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Home / Aktualności / 29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Treść wiadomości
----

W niedzielę 31 stycznia odbył się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie naszej szkoły jak co roku wykazali się wielkim sercem i bezinteresowną chęcią niesienia pomocy. Wolontariusze już od wczesnych godzin porannych kwestowali na ulicach Sanoka zbierając fundusze na zakup sprzętu medycznego dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Uczniowie klas 6b, 8a, 8b i 8 c pod opieką rodziców i nauczycieli dołożyli wszelkich starań, aby mimo trudnej sytuacji związanej z pandemią finałowe puszki wypełnione zostały po brzegi.
Serdecznie dziękujemy za wsparcie i zaangażowanie.

Opiekunowie SU
Magdalena Piecuch
Ewelina Hryszko

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *