Nauczanie zdalne w klasach I-VIII

Home / Aktualności / Nauczanie zdalne w klasach I-VIII

Od dnia 9 do 29 listopada br. zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-VIII szkół podstawowych.

Od poniedziałku 9 listopada br. zapewniamy opiekę świetlicową, w szczególności dla uczniów, których rodzice są bezpośrednio zaangażowani w walkę z pandemią COVID-19.

Prosimy zainteresowanych rodziców o pilne zgłoszenie dzieci chętnych do korzystania z opieki świetlicy w terminie do piątku 6 listopada do godz. 13 ze względu na konieczność zorganizowania pracy szkoły od poniedziałku.

Przedszkola, oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych i inne formy wychowania przedszkolnego będą funkcjonowały bez zmian.

W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych uczniowie klas ósmych mogą korzystać z konsultacji indywidualnych w grupach do 5 osób po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z nauczycielem.

W okresie zawieszenia zajęć stacjonarnych na terenie szkoły mogą odbywać się olimpiady, turnieje i konkursy.