Apel z okazji Święta Niepodległości

Home / Aktualności / Apel z okazji Święta Niepodległości
Treść wiadomości
----

12 listopada 2019 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji 101 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W apelu, który przygotowali uczniowie klas drugich pod kierunkiem swoich wychowawców, uczestniczyły dzieci z klas I-III.

Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu państwowego i hymnu szkoły. Najmłodszym uczniom w prostych słowach, pięknych wierszach i patriotycznych pieśniach przedstawiono burzliwą historię naszej Ojczyzny. Dzięki temu uczniowie mieli możliwość kształtowania i rozwijania postaw patriotycznych, uczyli się miłości i szacunku do swojego kraju, co wyrazili swoim właściwym zachowaniem, odświętnym strojem ozdobionym kotylionami w narodowych barwach.

Mariola Nabywaniec

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *