BAL KARNAWAŁOWY W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

Home / Aktualności / BAL KARNAWAŁOWY W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM
Treść wiadomości
----

„Dziś w przedszkolu śpiew i tańce,

tańczą różne przebierańce…”

 

W dniu 11.02. 2021r. w oddziale przedszkolnym odbył się bal karnawałowy. Nasza sala wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową.

Wychowawczynie dołożyły wszelkich starań, by wystrój sali  wprowadził dzieci w radosny nastrój i zachęcał do wesołej zabawy.  Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za  bohaterów znanych bajek i nie tylko. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała wszystkich do tańca.  Oprócz tradycyjnych tańców przy znanych przebojach dziecięcych i młodzieżowych były konkursy ze słodkimi nagrodami. Tradycyjnie, jak na tłusty czwartek przystało, dzieci zjadły tłustego i słodkiego pączka.
Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom wielu emocji, radości oraz niezapomnianych przeżyć
i chwil, które na długo pozostaną w pamięci.

Bardzo dziękujemy dzieciom i  rodzicom za przygotowanie pięknych balowych strojów.

Elżbieta Malinowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *