BIBLIOTEKA SZKOLNA OGŁASZA KONKURS

Home / Aktualności / BIBLIOTEKA SZKOLNA OGŁASZA KONKURS

MÓJ ULUBIONY BOHATER KSIĄŻKOWY

Regulamin konkursu plastycznego

Konkurs trwa od 25.03.2022 do 12.04.2022 roku.
Organizatorem konkursu jest biblioteka szkolna.
Celem konkursu jest:
·    rozwijanie zainteresowań czytelniczych,

·    promocja biblioteki jako miejsca ciekawego  i przyjaznego czytelnikowi,

·    rozwijanie umiejętności  plastycznych.

Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas  I-III Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku.
Chętni uczniowie wykonują pracę plastyczną przedstawiającą ulubionego bohatera książki.
Technika  wykonania prac jest dowolna.
Prace, podpisane  nazwiskiem, imieniem, klasą oraz tytułem książki, oddawane są do biblioteki szkolnej.
Prace ocenione zostaną przez jury, powołane przez organizatora.                                                                                                                                           Wyróżnione prace będą nagrodzone i prezentowane na wystawie                                                                                                                                      Ogłoszenie wyników odbędzie się 13.04.2022r.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Nauczyciele Bibliotekarze:

Katarzyna Toczek