CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA

Home / Aktualności / CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA
Treść wiadomości
----

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia budzą u dzieci wiele radości i emocji. Przedszkolaki wiedzą, że oprawa świąt i ich magia to nie tylko prezenty od świętego Mikołaja ale też cały świąteczny klimat, który temu towarzyszy. Dlatego też  dzieci z niezwykłym zapałem przystąpiły do przygotowania świątecznych ozdób. Nie można również zapomnieć o choince, którą dzieci ozdobiły własnoręcznie wykonanym kolorowym łańcuchem. Podczas dźwięku kolęd w tle nie zabrakło oczywiście wspólnych rozmów na temat tradycji świątecznych, słodkiego poczęstunku
oraz wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

Elżbieta Malinowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *