Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice

Home / Aktualności / Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice
Treść wiadomości
----

W związku ze zbliżającym się terminem przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty, proszę o zapoznanie się z „Wytycznymi dotyczącymi organizowania i przeprowadzania egzaminów w 2020 r.” oraz przeanalizowanie ich wraz z dziećmi (link poniżej).

https://www.gov.pl/web/edukacja/przygotowania-do-egzaminow-zewnetrznych-wytyczne-men-cke-i-gis

Działając zgodnie z wprowadzonym w szkole reżimem sanitarnym, w związku z zapewnieniem bezpieczeństwa Państwa dzieciom,  proszę o wypełnienie „Oświadczenia” (w załączniku) oraz dostarczenie go wychowawcom do 9 czerwca 2020 r.

Informuję, że spotkania z uczniami poszczególnych klas dotyczące zmian w organizacji egzaminu związanych z pandemią Covid – 19 odbędą się w dniach 1,2 czerwca. Dokładny harmonogram i forma spotkania zostanie podana poprzez dziennik elektroniczny

[OŚWIADCZENIE – *.pdf]

Wicedyrektor Marek Wojtowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *