Dyplom dla naszej szkoły za zaangażowanie w Międzynarodowy Dzień Dziecka

Home / Aktualności / Dyplom dla naszej szkoły za zaangażowanie w Międzynarodowy Dzień Dziecka
Treść wiadomości
----

Projekt Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF miał na celu przybliżyć uczniom tematykę praw dziecka, uświadomienie uczniom znaczenia praw dziecka i ich konsekwencji w codziennym życiu oraz wykazaniem się solidarnością z najbardziej potrzebującymi dziećmi na świecie.

Nasza kadra pedagogiczna oraz uczniowie szkoły również włączyły się w międzynarodowe świętowanie Dnia Praw Dziecka. Aby pogłębić wiedzę z dużym zaangażowaniem szkoła przeprowadziła zajęcia edukacyjne, a Samorząd Szkolny zorganizował dużą dawkę gazetek tematycznych, które dominowały na szkolnym korytarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *