Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

Home / Aktualności / Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka

Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka uruchomił dodatkowe dyżury specjalistów (psychologów, prawników), z którymi można porozmawiać, dzwoniąc na bezpłatny numer 800 12 12 12.

Dla wszystkich dzieci, młodzieży, ale i rodziców, którzy potrzebują pomocy w tym strasznym wojennym czasie, a nie znają języka polskiego, od środy 2 marca przy darmowym Dziecięcym Telefonie Zaufania Rzecznika Praw Dziecka 800 12 12 12 dyżuruje psycholog biegle posługujący się językiem ukraińskim (można też uzyskać wsparcie w języku rosyjskim).

Szczegółowe informacje, w tym godziny dyżurów specjalistów, znajdą Państwo na stronie:

W każdy poniedziałek dyżur prawnika – specjalisty do spraw uchodźców i cudzoziemców*