Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym

Home / Aktualności / Dzień Babci i Dziadka w oddziale przedszkolnym
Treść wiadomości
----

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z oddziału przedszkolnego przygotowały wraz    z wychowawczyniami małą niespodziankę dla swoich ukochanych Babć i Dziadziów. Tradycyjnie, co roku przedszkolaki zapraszały dostojnych gości na przedstawienie i słodki poczęstunek. W tym roku ze względu na obostrzenia nie było to możliwe. Mimo to sześciolatki przygotowały krótkie wiersze i piosenkę, a ich występy zostały nagrane i wysłane przez komunikator rodzicom, którzy na pewno przekażą je Dziadkom. Oprócz inscenizacji dzieci przygotowały również prezenty w postaci własnoręcznie wykonanych kalendarzy ściennych. Mamy nadzieję, że taka nietypowa forma uczczenia święta spodobała się wszystkim Babciom i Dziadkom. Wszystkim życzymy dużo zdrowia, spokoju, uśmiechu na co dzień i oczywiście zadowolenia z wnuków!

Beata Skorus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *