DZIEŃ BEZ ŚMIECENIA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

Home / Aktualności / DZIEŃ BEZ ŚMIECENIA W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM
Treść wiadomości
----

W dniu 11 maja obchodziliśmy w naszym przedszkolu DZIEŃ BEZ ŚMIECENIA. Chcąc uczcić ten dzień Przedszkolaki zaprojektowały torby , które mają zmniejszyć zużycie jednorazowych torebek foliowych. Podczas zajęć edukacyjnych dzieci nanosiły swoje graficzne pomysły, ulubione wzory na powierzchnię płóciennej torby przy użyciu specjalnych pasteli. Taki zabieg nadał oryginalnego, indywidualnego charakteru. Posiadanie wyjątkowo wyglądającej torby dostarczyło dzieciom pozytywnych emocji, zaś każda wyprawa po zakupy wywoła zaciekawione spojrzenia innych osób.

Elżbieta Malinowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *