Dzień Chłopaka- „Najsympatyczniejszy chłopak w szkole”

Home / Aktualności / Dzień Chłopaka- „Najsympatyczniejszy chłopak w szkole”
Treść wiadomości
----

30 września upłynął w naszej szkole pod znakiem obchodów Dnia Chłopaka. Uczniowie chętnie wzięli udział w organizowanej przez Samorząd Uczniowski akcji „ Kto przebrany, nie pytany”. Na szkolnych korytarzach bez trudu można było dostrzec młodzież w różnokolorowych krawatach, których założenie gwarantowało immunitet od odpowiedzi ustnych. Nie zabrakło też osób, które wykazały się dużą kreatywnością i wykonały swoje krawaty własnoręcznie.

Najważniejszym wydarzeniem dnia było wyłonienie zwycięzcy w plebiscycie na „Najsympatyczniejszego chłopaka w szkole”. Zaszczytny tytuł oraz pamiątkową nagrodę otrzymał uczeń klasy VI b – Oskar Wanielista.

Serdecznie gratulujemy.

Samorząd Uczniowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *