Dzień dinozaura w oddziale przedszkolnym

Home / Aktualności / Dzień dinozaura w oddziale przedszkolnym
Treść wiadomości
----

W dniu 26 lutego przypada nietypowe święto- Dzień Dinozaura. W tym dniu w oddziale przedszkolnym odbyliśmy niezwykłą wędrówkę poznając te prehistoryczne zwierzęta. Dzieci obejrzały przyniesione przez siebie zabawki- dinozaury, albumy i książki o tej tematyce. Poprzez zabawy i zadania poznawały życie i wygląd dinozaurów. Obejrzały film, dzięki któremu poznały pracę paleontologa, oraz życie w jurajskim lesie. Szukały dino- skamielin, pokolorowały obrazek i wykonały postać dinozaura. Wysłuchały wielu ciekawostek na temat wielkości, wyglądu i sposobu życia najciekawszych przedstawicieli tych niesamowitych gadów. Tak spędzony dzień przyniósł wszystkim wiele wrażeń i przeniósł dzieci w odległy, fascynujący i wciąż tajemniczy świat.

Beata Skorus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *