„Dzień Dziecka na sportowo”

Home / Aktualności / „Dzień Dziecka na sportowo”
Treść wiadomości
----

Dnia 1 czerwca 2021 r.,  odbyła się impreza pod hasłem „Dzień Dziecka  na sportowo”. Na boisku szkolnym Orlik uczniowie klas 2A i 2B uczestniczyli w konkurencjach sportowych na wesoło: biegach sztafetowych z wykorzystaniem różnych, również nietypowych przyborów, rzutach do celu, wyścigach na skaczących piłkach, pokonywaniu przeszkód i innych. Zwieńczeniem współzawodnictwa międzyklasowego była ulubiona przez dzieci gra – Zbijak.

Klasy 1A i 1B współzawodniczyły w wesołych konkurencjach sprawnościowych jak toczenie piłki kijem do unihokeja, żonglowanie woreczkami, przenoszenie na rakietach tenisowych różnych przedmiotów, wyścigi w nietypowych pozach i wiele innych.

Konkurującym zawodnikom towarzyszył głośny doping rówieśników oraz wybuchające często salwy śmiechu. Po zakończonych zajęciach ruchowych dzieci otrzymały świąteczne upominki przygotowane wcześniej przez rodziców.

Gry i zabawy przygotowały i całość prowadziły wychowawczynie klas: 1A – p. Krystyna Stec-Lenart, 1B – p. Małgorzata Sieradzka, 2A – Mariola Kuczer-Burnatowska i 2B – Agata Nastała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *