Dzień Edukacji Narodowej

Home / Aktualności / Dzień Edukacji Narodowej
Treść wiadomości
----
Tańcem nieba, zabawnymi wierszami i serdecznymi uśmiechami podopieczni pań: K. Stec- Lenart i E. Malinowskiej podziękowali pedagogom za trud ich codziennej pracy, opiekę, wyrozumiałość i serdeczność. Wesoły skecz obrazujący życie szkoły ukazał talenty aktorskie uczniów klas 3a i 3b, którzy rozbawili zgromadzoną publiczność i dostarczyli wielu wzruszeń. Ciekawym punktem scenariusza okazał się quiz, w którym udział wzięli panowie dyrektorzy: Marek Wojtowicz i Rafał Dobosz. Młodzi konferansjerzy znakomicie sprawdzili się w swych rolach i potwierdzili swą otwartość oraz swobodę w obyciu na scenie.
Podczas uroczystości zostały wręczone również Nagrody Dyrektora Szkoły, który skierował ciepłe słowa i życzenia do nauczycieli, a wszyscy pedagodzy otrzymali upominki od najmłodszych.
Na zakończenie przekazana została informacja o nominowaniu szkoły w akcji Szkoła Roku.
Monika Sądelska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *