Dzień języków obcych

Home / Aktualności / Dzień języków obcych
Treść wiadomości
----

14 czerwca 2019, po raz drugi zorganizowany został Dzień Języków Obcych. Uczniowie klas 5 – 8, wspólnie z nauczycielami języków obcych naszej Szkoły przygotowali tematyczne „stoiska” dotyczące wybranych państw. Znalazły się wśród nich prezentacje Wielkiej Brytanii oraz państw członkowskich, Szwajcarii, Austrii, Rosji, Hiszpanii i Stanów Zjednoczonych. Odwiedzający uczniowie mieli okazję bliżej poznać elementy kultury, symbole, ciekawostki dotyczące poszczególnych krajów, przez obejrzenie przygotowanych plakatów, zebranych rekwizytów, projekcji filmowej, czy też spróbować swoich sił w karaoke w języku hiszpańskim, usiąść w „kawiarence wiedeńskiej”, a nawet spotkać Robin Hooda! Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się quizy tematyczne, gdzie każdy uczestnik, w nagrodę miał niepowtarzalną okazję spróbowania oryginalnych przekąsek! Fantastyczna atmosfera, świetna zabawa i zaangażowanie uczniów, którzy przygotowali prezentacje, sprawiły, że był to dzień wyjątkowy i wart powtórzenia! Do zobaczenia za rok!

Magdalena Pietrow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *