Dzień Kota w świetlicy.

Home / Aktualności / Dzień Kota w świetlicy.
Treść wiadomości
----

Dzisiaj świetliczaki obchodziły dzień, który ma miejsce w kalendarzu 17 lutego. Dzieci rozmawiały na temat opieki nad swoimi pupilami,  oglądały książki i zdjęcia przedstawiające różne rasy kotów, zdobyły informację jak należy się opiekować zwierzętami oraz uczyły się rysować różne sylwetki kotów. Dzieci z pierwszej grupy( kl.1a) zrobiły papierowe kotki ( origami), a z drugiej grupy( kl.1b i 2b) opaski z sylwetkami kotów, które można będzie wykorzystać na zabawie karnawałowej. Świetliczaki przypomniały sobie piosenkę,, Wlazł kotek….” , wysłuchały wiersza J Tuwima ,, Kotek” , a także wzięły udział w kociej gimnastyce: kocie grzbiety, czworakowanie. To był wesoły świetlicowy dzień.

Przygotowały: B.Skrzypska-Oblawska, M. Nabywaniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *