Dzień kota w zerówce.

Home / Aktualności / Dzień kota w zerówce.
Treść wiadomości
----

Koty, kotki, kocurki i koteczki obchodziły swoje święto 17 lutego. W naszej grupie ze względu na ferie, obchodziliśmy to święto 28 lutego. Cały dzień poświęcony był tym miłym i tajemniczym zwierzakom. Dzieci przygotowały wystawkę fotografii swoich pupili, rysowały kota wg instrukcji, nauczyły się trudnej, logopedycznej rymowanki oraz piosenki. Oglądały też książki i albumy o kotach, ich rasach i pielęgnacji. Słuchały ciekawostek i sentencji, oraz poznały wielu dzikich kuzynów kota domowego. Na zakończenie wykonały pracę techniczną – kotka, któremu nadały imię. Zajęcia sprawiły dzieciom wiele radości, zwłaszcza, że mogły podzielić się opowieściami o swoich ukochanych zwierzątkach.

.

Beata Skorus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *