Dzień kredki w oddziale przedszkolnym

Home / Aktualności / Dzień kredki w oddziale przedszkolnym
Treść wiadomości
----

W dniu 22 listopada obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Kredki. Zajęcia miały na celu rozwijanie wyobraźni twórczej oraz dbałości o swoje przybory szkolne. Przedszkolaki strugały i porządkowały swoje kredki wg wielkości i kolorów. Następnie wykorzystały ostrużyny do wykonania miniaturki. Dzieci wysłuchały opowiadania,, Czarodziejskie kredki”, rozmawiały na temat treści i wymyślały jego zakończenie. Wykonały również rysunek kredkami – Moje marzenie. Wysłuchały piosenki,, Kolorowe kredki ” i wykonały kolorową opaskę – koronę na głowę. Zajęcia upłynęły w twórczej i radosnej atmosferze a dzieci wykazały się dużą aktywnością.

Beata Skorus

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *