DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU

Home / Aktualności / DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU
Treść wiadomości
----

Wiosna to piękna pora roku, szczególnie miesiące maj i czerwiec, które obfitują w piękne święta takie jak Dzień Matki i Dzień Ojca. Chcąc uczcić te dni dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z wychowawczyniami przygotowały małą niespodziankę w postaci piosenek, wierszy oraz życzeń. Występy dzieci zostały nagrane i wysłane przez komunikator Rodzicom. Oprócz inscenizacji dzieci przygotowały również prezenty w postaci własnoręcznie wykonanych laurek dla Mamy i samolotów dla Taty. Wszystkim Rodzicom życzymy dużo zdrowia, spokoju, uśmiechu na co dzień i oczywiście zadowolenia z dzieci!

 

Elżbieta Malinowska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *