Dzień otwarty

Home / Aktualności / Dzień otwarty
Treść wiadomości
----

Tuż przed feriami w murach naszej szkoły gościliśmy dzieci, które przybyły wraz z rodzicami, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną szkoły.
Wielu nauczycieli zaangażowało się w to przedsięwzięcie i zapewniło milusińskim moc atrakcji i wrażeń.
Na początku Dyrektor Szkoły p. M. Wojtowicz powitał zebranych gości i nauczycieli. Zwrócił uwagę na walory placówki i zachęcał do udziału w Dniach Otwartych.
Następnie rozpoczęła się wspaniała prezentacja poszczególnych zespołów przedmiotowych. Zarówno w holu szkoły- gdzie przygotowano tematyczne stoiska jak i w poszczególnych klasach dzieci uczestniczyły w pięknej przygodzie  z wiedzą, nauką i doświadczeniem.
Nie sposób opisać wszystkie przygotowane atrakcje, ale warto wspomnieć o doświadczeniach: z zakresu fizyki i chemii, quizach językowych, zabawach artystyczno- plastycznych, malowaniu akwarium, ćwiczeniach z logopedą, tajnikach historii, polonistycznych projektach, wizycie rolkarzy, zabawach sportowych czy grach przygotowanych przez nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej.
Dodatkowo można było zapisać dziecko do klasy pierwszej, ponieważ p. A. Witek pełniła dyżur i pomagała rodzicom w wypełnieniu wszelkich formalności.
Na zakończenie wicedyrektor R.Dobosz podziękował za wspólnie spędzony czas i pożegnał przybyłych rodziców wraz z ich pociechami.
Mamy nadzieje, że dzieci, które nas odwiedziły, powitamy 1 września.

Szczególne podziękowania należą się zespołowi ds. promocji, który zadbał o to, aby indywidualnie zaprosić dzieci na to spotkanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *