DZIEŃ OTWARTY

Home / Aktualności / DZIEŃ OTWARTY
Treść wiadomości
----

W lutym w naszej szkole zorganizowaliśmy Dzień otwarty, kiedy to zaprezentowaliśmy bogatą ofertę, jaką na co dzień kierujemy pod adresem naszych uczniów i proponujemy tym, którzy chcieliby rozpocząć naukę w SP4.

Środowe popołudnie zachęcało do przekroczenia murów szkoły i wzięcia udziału w różnorodnych zajęciach, ćwiczeniach, pokazach i zadaniach przygotowanych przez pedagogów.

Każdy mógł przeprowadzić ciekawe doświadczenia fizyczne i chemiczne. Także rodzice i opiekunowie chętnie włączali się do zabaw i obserwowali wybuch wulkanu czy różnorodne preparaty pod mikroskopem. Historycy zabrali nas w piękną podróż w przeszłość i pomogli odbić pieczęć. Poloniści zachęcali do rebusów językowych i popisywania się znajomością lektur. Fizycy prezentowali odnawialne źródła energii. Angliści i germaniści sprawdzali znajomość języków obcych, a matematycy logiczne myślenie łączyli z zabawą i grą. Był też poczęstunek w formie owoców, ciasteczek i innych łakoci.

Ponadto można było odwiedzić klasopracownie wyposażone w tablice interaktywne, nowoczesne mikroskopy czy pięknie urządzoną świetlicę szkolną.

Również nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej przygotowały bogaty scenariusz zajęć.

Mamy nadzieję, że odwiedzający nas goście miło spędzili z nami ten czas i zdecydują się na rozpoczęcie przygody zwanej nauką właśnie z nami.

Monika Sądelska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *