DZIEŃ PATRONA W ŚWIETLICY

Home / Aktualności / DZIEŃ PATRONA W ŚWIETLICY
Treść wiadomości
----

Ks. Zdzisław Jastrzębiec Peszkowski to wyjątkowa postać. Wielkość Jego tkwi nie w zaszczytach i funkcjach przez Niego sprawowanych, ale w pokorze, dobroci i zrozumieniu drugiego człowieka. Ta zaś postawa bierze się nie tylko z głębokiej wiary, ale ma swoje źródło w przebytej drodze życia. Tę drogę przypomnieliśmy uczniom uczęszczającym do świetlicy szkolnej. Przez prezentację multimedialną, filmy, rozmowy, gazetkę uczniowie mieli okazję poznać i przypomnieć sobie niektóre aspekty życia Ks. Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego.

Dzieci podczas zajęć tworzyły wspaniałe prace plastyczne. Efekty ich zaangażowania można obejrzeć w poniższej galerii.

 

 

Zespół wychowawców świetlicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *