DZIEŃ SPORTU

Home / Aktualności / DZIEŃ SPORTU

Dzień 18 czerwca 2019r. upłynął w naszej szkole pod znakiem sportowych zmagań. Po uroczystym podsumowaniu całorocznego konkursu „Złota Dziesiątka” Sportowców SP 4 w Sanoku, nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali dla uczniów klas 4 – 8 rozgrywki sportowe. W pierwszej kolejności rywalizowali uczniowie klas 4 – 6, uczestnicząc w Indywidualnym Biegu Przełajowym, przeprowadzonym w trzech kategoriach: klas 4, klas 5 i klas 6, osobno w kategorii dziewcząt i chłopców. Ogółem wystartowało 57 uczniów: 35 – z klas 4, 20 – z klas 5 i 2 uczennice z klas 6.

Klasyfikacja końcowa

Klasy 4 Dziewczęta Chłopcy

I – Maja Wojtanowska (4f) I – Patryk Stadnik (4f)
II – Lena Wisłocka (4b) II – Adrian Wojnar (4a)
III – Oktawia Bochnak (4e) III – Szymon Starzak (4f)

Klasy 5 Dziewczęta Chłopcy

I – Natalia Łożańska (5c) I – Patryk Kudła (5c)
II – Oliwia Tomkowicz (5c) II – Damian Pelczarski (5c)
III – Helena Matyjasik (5d) III – Maciej Niżnik (5c)

Klasy 6 Dziewczęta

I – Wiktoria Zabłotna (6b)
II – Anastazja Kędra (6b)

Na bieżąco ogłaszano wyniki rywalizacji oraz nagradzano startujących brawami.
Na przyszkolnym „Orliku” planowano rozgrywki sportowe uczniów klas 7 – 8 ( dla dziewcząt mecz piłki siatkowej, dla chłopców – mecz piłki nożnej), jednak ze względu na obecność zbyt małej liczby uczniów, mecze te nie odbyły się.

Sprawozdanie sporządziła:

Aleksandra Czech