Europejski Dzień Języków Obcych

Home / Aktualności / Europejski Dzień Języków Obcych
Treść wiadomości
----
26 września obchodzony jest Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji w naszej szkole zorganizowane zostały szkolne obchody tego święta. Miały one na celu ukazanie różnorodności językowo-kulturowej naszego kontynentu oraz korzyści płynących z nauki języków obcych. Uczniowie klas 4-8 mieli okazję wziąć udział w kilku ciekawych grach i zabawach językowych, m.in. quiz Kahoot na temat języków w różnych krajach europejskich, czytanie łamańców językowych, odczytywanie kodów QR zawierających ukryte zagadki, czy odgadywanie języka na podstawie usłyszanych rozmów. Przerwy międzylekcyjne umilała nam włoska, francuska, angielska i hiszpańska muzyka. Dziękujemy wszystkim osobom za zaangażowanie w organizację tego święta a także uczniom za świetną zabawę.
Magdalena Wijas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *