Festiwal obcojęzycznej piosenki bożonarodzeniowej

Home / Aktualności / Festiwal obcojęzycznej piosenki bożonarodzeniowej
Treść wiadomości
----

20 grudnia, w ostatnim dniu pracy, tuż przed długo wyczekiwaną przerwą świąteczną, odbyła się w szkole kolejna edycja Festiwalu Obcojęzycznej Piosenki Bożonarodzeniowej, który otworzył pan wicedyrektor Marek Wojtowicz. Uczestnicy zaśpiewali najbardziej znane przeboje świąteczne w kilku językach.

Jak co roku panowała wspaniała atmosfera i świetna wspólna zabawa. Do naszych zdolnych wykonawców szybko dołączyła publiczność odśpiewując między innymi piosenkę Last Christmas. Radość uczniów była jeszcze większa, kiedy na zakończenie pojawił się sam Święty Mikołaj, wręczając wszystkim najgrzeczniejszym słodycze! Pamiątkowymi dyplomami za udział w Festiwalu, zostali także wyróżnieni uczestnicy.

Wyjątkowym i uroczystym momentem było przekazanie przez harcerzy Światełka Betlejemskiego, dla całej naszej społeczności szkolnej. Życzenia Wesołych i Rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia złożyła harcmistrzyni pani Krystyna Chowaniec.

Dołączając do serdecznych życzeń wspaniałych i radosnych Świąt oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku, gratulujemy talentu i odwagi naszym wokalistom, dziękujemy uczennicom klasy 7c, za zaangażowanie i pomoc przy przygotowaniu dekoracji. Do zobaczenia za rok!

Organizatorzy,

Magdalena Bakuta, Magdalena Pietrow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *