Finaliści Ogólnopolskiego konkursu STYPENDIADA POLONISTYCZNA 2020r.

Home / Aktualności / Finaliści Ogólnopolskiego konkursu STYPENDIADA POLONISTYCZNA 2020r.

W grudniu 2020r. w formie on-line odbył się ogólnopolski konkurs polonistyczny dla uczniów klas 4-8 „ Stypendiada polonistyczna” .

Wzięło w niej  udział 19 uczniów naszej szkoły z klas 4-8.

W konkursie czytelniczym „Kreator” dla klas czwartych wyróżnienie otrzymała Jola Salamak z klasy 4b ( opiekun K.Toczek).

W konkursie ortograficznym dla klas piątych pierwsze miejsce zdobył Oliwier Skórka z klasy 5b

( opiekun J.Chrobak).

Wyróżnienie dodatkowo otrzymała  Anna Kluc z klasy 5a ( opiekun K. Toczek).

W konkursie ortograficznym „Ortograf” dla klas szóstych pierwsze miejsce zajął Michał Latusek z klasy 6b ( opiekun M.Piecuch),

natomiast wyróżnienie otrzymał Jakub Janiszewski ,  również uczeń klasy 6b.

Nagrodą dla finalistów i osób wyróżnionych w konkursach „Kreator” i „Ortograf”  są dyplomy i medale.

Pozostali uczniowie  otrzymali dyplomy z podziękowaniami za udział w konkursach, a nauczyciele prowadzący podziękowania za przygotowanie uczniów do Stypendiady.

Wszystkim finalistom i osobom biorącym udział w konkursach Kreator, Ortograf i Polonus  serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych !!

Koordynator Stypendiady:
Justyna Chrobak