„Historia, kultura i sztuka miasta Sanoka”

Home / Aktualności / „Historia, kultura i sztuka miasta Sanoka”
Treść wiadomości
----

Przedostatnie zajęcia innowacyjne „Historia, kultura i sztuka miasta Sanoka” odbyły się w nowym dla uczestników miejscu, bowiem udali się do sanockiego Biura Wystaw Artystycznych.
Spotkanie z grupą poprowadził kierownik placówki -p. Sławomir Woźniak. Doskonale poradził sobie z wyjaśnieniem realiów, ciekawostek i zawiłości PRL-u, co nie było tak proste z uwagi na wiek odbiorców. Nić porozumienia bardzo szybko była widoczna dzięki temu, że chłopcy interesują się historią, w związku z tym nie mieli problemów z pytaniami p. Woźniaka. Czwartoklasiści bardzo wnikliwie obejrzeli zdjęcia wykonane przez dziennikarza i wykładowcę- p. Witolda Krassowskiego. Dzielili się swymi spostrzeżeniami i zadeklarowali, że odwiedzą to miejsce w przyszłości.
Przypominamy, że nasze zajęcia odbywają się w czwartki.

Monika Sądelska
Edyta Szewczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *