II Akcja Łańcuch Dobra już zakończona. Rekord został pobity

Home / Aktualności / II Akcja Łańcuch Dobra już zakończona. Rekord został pobity
Treść wiadomości
----

Najdłuższy łańcuch osiągnął 5289m. W listopadzie nasza szkoła wzięła udział w akcji „ Łańcuch Dobra” – akcji bicia rekordu długości łańcucha choinkowego z papieru. Celem akcji była pomoc dzieciom zmagającym się z dystrofią mięśniową, podopiecznym kliniki rehabilitacji dziecięcej UMB. Przedsięwzięcie zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie „Pro Salute”.

Uczniowie naszej szkoły wykonywali łańcuch grupowo w klasach, w świetlicy szkolnej, a także indywidualnie w swoich domach i przynosili je do szkoły. Członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu połączyli elementy łańcucha i dokonali pomiaru. Nasz wynik to 1140.60m

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali swoje ręce i serce w każdy centymetr łańcucha.

Opiekunowie SKW i SU, Magdalena Bakuta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *