Informacje logopedyczne

Home / Aktualności / Informacje logopedyczne

Szanowni Rodzice. Ze względu na zawieszenie zajęć lekcyjnych i przez to braku możliwości prowadzenia bezpośredniej terapii logopedycznej z Państwa dziećmi, proponuję niżej wymienione formy kontaktu w celu zachowania ciągłości ćwiczeń eliminujących wady wymowy:

Na stronie internetowej szkoły SP4 w Sanoku będą umieszczane linki dostępu do internetowych ćwiczeń logopedycznych.
Mając świadomość potrzeby indywidualnych wskazówek dla każdego przypadku zaburzeń mowy proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 12oo – 19oo (poza ewentualnymi telekonferencjami szkolnymi wynikającymi z innych obowiązków służbowych).
Proszę o zapytania, uwagi i propozycje na adres e-mail: gosia.ploch@gmail.com.

Mając na uwadze nietypową dla wszystkich sytuację proszę o konsultacje telefoniczne pozwalające mi zasugerować taką terapię logopedyczną, która nie będzie kolidowała z nauczaniem podstawowym stanowiącym priorytet w edukacji Państwa dzieci.

Mam nadzieję, że załączony link:

– część 1, przedstawiający zabawowe formy ćwiczeń logopedycznych zachęci Państwa do zaakceptowania przedstawionych form propozycji kontaktu w celu kontynuowania terapii logopedycznej.

Małgorzata Płoch