Jesienne zawody sportowe

Home / Aktualności / Jesienne zawody sportowe
Treść wiadomości
----

W sobotę – 28 września 2019r., już po raz dziewiąty, odbyła się w naszej szkole sportowa impreza środowiskowa, organizowana cyklicznie przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz Osiedlowy Dom Kultury „Puchatek” Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Celem  „Jesiennych  zawodów sportowych” była integracja społeczności lokalnej oraz zachęcenie, zarówno dzieci, jak i rodziców, do wspólnej zabawy oraz aktywnego spędzania czasu wolnego.

Uczestnikami sobotniej imprezy byli uczniowie klas 3 oraz ich rodzice. Organizatorzy przygotowali dla startujących szereg ciekawych konkurencji z wykorzystaniem różnych przyborów. Były konkurencje bieżne, rzutne, skoczne oraz wymagające zręczności
i zwinności. Startującym dzieciom otuchy dodawali licznie przybyli rodzice, którzy przyłączyli się do sportowych zmagań po zakończeniu konkurencji  uczniów.

Sobotnią imprezę zakończono podsumowaniem rywalizacji i wręczeniem dyplomów dla klas oraz  pamiątkowych upominków wszystkim startującym. Dyrektor szkoły Pani Beata Wójtowicz podziękowała uczniom i ich rodzicom za tak liczną frekwencję, dobrą zabawę,
a organizatorom za sprawny przebieg imprezy. Zachęcała też uczestników do zdrowego
i aktywnego stylu życia  poprzez różne zajęcia sportowe, systematyczne ćwiczenia w gronie rówieśników i rodziny.

Klasyfikacja końcowa:

  • I klasa 3b – 21,5 pkt
  • II klasa 3d – 20,5 pkt
  • III klasa 3a – 19,5 pkt
  • IV klasa 3c – 18,5 pkt

Wszystkie nagrody ufundował Osiedlowy Dom Kultury „Puchatek” przy Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Dzięki wsparciu ODK „Puchatek”, zakupiono również drobny sprzęt sportowy dla szkoły, wykorzystywany podczas lekcji wychowania fizycznego.

W „Jesiennych  zawodach sportowych” uczestniczyło 44  uczniów klas 3 i  ok.40 rodziców.

Organizatorzy: Aleksandra Czech, Robert Ćwikła, Ryszard Długosz, Piotr Bluj, Marcin Zapał.

« z 2 »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *