„Jesienne zawody sportowe” 2021

Home / Aktualności / „Jesienne zawody sportowe” 2021

W sobotę – 25 września2021r.,na szkolnym „Orliku” już po raz jedenasty, odbyła się
sportowa impreza środowiskowa, organizowana cyklicznie przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz Osiedlowy Dom Kultury „Puchatek” Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Uczestnikami sobotniej imprezy byli uczniowie klas 4 oraz ich rodzice. Organizatorzy przygotowali dla startujących szereg ciekawych konkurencji z wykorzystaniem różnych przyborów. Były konkurencje bieżne, rzutne, skoczne a także wymagające zręczności
i zwinności. Startującym dzieciom otuchy dodawali wychowawcy klas oraz rodzice, którzy przyłączyli się do sportowej rywalizacji po zakończeniu konkurencji uczniów.

Celem „Jesiennych zawodów sportowych” była integracja społeczności lokalnej oraz zachęcenie zarówno dzieci, jak i rodziców do wspólnej zabawy, systematycznych ćwiczeń
i aktywnego spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.

Sobotnią imprezę zakończono podsumowaniem rywalizacji i wręczeniem pamiątkowych upominków wszystkim startującym oraz dyplomów dla klas. Dyrektor szkoły, Pani Beata Wójtowicz podziękowała uczniom i ich rodzicom za dobrą zabawę i zaangażowanie w sportowe zmagania, a organizatorom za sprawny przebieg imprezy.

Wszystkie nagrody ufundował Osiedlowy Dom Kultury „Puchatek”. Dzięki wsparciu ODK „Puchatek”, zakupiono również drobny sprzęt sportowy dla szkoły, wykorzystywany podczas lekcji wychowania fizycznego.

Organizatorzy:

Aleksandra Czech