„Jesienne zawody sportowe” 2022

Home / Aktualności / „Jesienne zawody sportowe” 2022
Treść wiadomości
----

W sobotę – 1października2022r.,już po raz dwunasty, odbyła się sportowa impreza środowiskowa, organizowana cyklicznie przez nauczycieli wychowania fizycznego oraz Osiedlowy Dom Kultury „Puchatek” Sanockiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Uczestnikami sobotniej imprezy byli uczniowie klas 4, ich rodzice oraz wychowawcy klas. Organizatorzy przygotowali dla startujących szereg ciekawych konkurencji
z wykorzystaniem różnych przyborów. Były konkurencje bieżne, rzutne, skoczne, wymagające zręczności i zwinności. Startującym dzieciom otuchy dodawali wychowawcy klas oraz rodzice, którzy przyłączyli się do sportowej rywalizacji po zakończeniu konkurencji uczniów.

Wspólna zabawa podczas „Jesiennych zawodów sportowych” pozwoliła zintegrować społeczność lokalną oraz zachęcić zarówno dzieci, jak i rodziców do systematycznych ćwiczeń
i aktywnego spędzania czasu wolnego.

Sobotnią imprezę zakończono podsumowaniem rywalizacji i wręczeniem upominków wszystkim startującym oraz pamiątkowych dyplomów dla klas. Dyrektor szkoły, Pan Marek Wojtowicz podziękował uczestnikom za dobrą zabawę i zaangażowanie w sportowe zmagania,
a organizatorom za sprawny przebieg imprezy.

Wszystkie nagrody ufundował Osiedlowy Dom Kultury „Puchatek”. Dzięki wsparciu ODK „Puchatek”, zakupiono również drobny sprzęt sportowy dla szkoły, wykorzystywany podczas lekcji wychowania fizycznego i popołudniowych zajęć sportowo-rekreacyjnych.

Organizatorzy:

Aleksandra Czech
Ryszard Długosz
Robert Ćwikła

« z 2 »

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *