„JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI”

Home / Aktualności / „JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI”
Treść wiadomości
----

CHALLENGENIEBIESKIEMOTYLE2021 – „JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI” W ŚWIETLICY

W środę 14 maja 2021r. uczniowie z klasy 3a i 2b uczęszczający z do świetlicy szkolnej  wraz z wychowawcami p. Magdaleną Piecuch oraz p. Magdaleną Hetman-Rakoczy wzięli udział w #challengeniebieskiemotyle2021 – „Jesteśmy z Wami niebieskimi motylami”.

Celem akcji jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom.

Aby przekazać iskierkę przyjaźni należało ubrać się na niebiesko, wykonać pracę plastyczną na przykład odbite ręce w kształcie motyla lub serca. Ważne było, aby na zdjęciu lub filmie ujęte były pozdrowienia :Jesteśmy z wami niebieskimi motylami.
Dziękujemy za nominację pani Annie Dobek ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku.

Magdalena Hetman-Rakoczy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *