JUŻ NIEDŁUGO DZIEŃ MAMY- POMYSŁY NA PREZENT

Home / Aktualności / JUŻ NIEDŁUGO DZIEŃ MAMY- POMYSŁY NA PREZENT
Treść wiadomości
----

Dzień Matki nadchodzi wielkimi krokami. Słowo: mama, matka, mamusia, mateńka – to synonim miłości, dobra, ciepła rodzinnego, szczęścia, to ostoja i poczucie bezpieczeństwa. Dzień Matki obchodzimy zawsze 26 maja, w okresie rozkwitania pierwszych kwiatów, zapewne dlatego by je można było ofiarować tej najważniejszej osobie w życiu każdego człowieka.

Prezent na Dzień Matki, ten własnoręcznie robiony, to podarunek najpiękniejszy, bo wymaga pomysłu, przygotowania i poświęcenia czasu. Podpowiadamy, jak wykonać m.in. laurkę, lampion, serce z papieru, obrazek z masy solnej, wazonik, ramkę na zdjęcie, biżuterię i wiele innych prezentów dla mamy. Skorzystaj z zamieszczonych poniżej propozycji upominków.

Ramka na zdjęcie, biżuteria, lampion, wazonik i wiele innych pomysłów:

https://czasdzieci.pl/inspiracje/d,28-dzien_mamy_dzien.html

https://mojedziecikreatywnie.pl/2018/05/pomysly-na-prezent-dla-mamy/

Kwiat z papieru:

 

Laurki dla naszych kochanych Mam:

 

Podaruj serduszko swojej Mamie:

Zespół Wychowawców Świetlicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *