klasa 1 b gościła niezwykłych ludzi- Strażników Ochrony i Ratownictwa Zwierząt

Home / Aktualności / klasa 1 b gościła niezwykłych ludzi- Strażników Ochrony i Ratownictwa Zwierząt
Treść wiadomości
----
W czwartek 17 listopada klasa 1 b gościła niezwykłych ludzi- Strażników Ochrony i Ratownictwa Zwierząt, którzy opowiedzieli o swojej pracy. Jakże niepełne  byłoby życie, gdyby nie było w nim zwierząt.  Wiele dzieci ma w swoim domu jakieś  zwierzątko i wie, jak należy się nim opiekować. Jednak jak powinniśmy się zachować w sytuacji, gdy nam zwierzątko się zagubi lub gdy znajdziemy czyjeś zagubione zwierzę? Te i inne informacje przekazali najmłodszym strażnicy. Pierwszoklasiści  poznali tez kotkę, która przeżyła ciężkie chwile  i wraz ze swoimi kociętami  czeka na adopcję. Spotkanie to wywołało w dzieciach wiele emocji i na pewno wpłynęło na poczucie większej odpowiedzialności za naszych pupili. Pamiętajmy, ze zwierzę to nie zabawka na chwilę, ale wielka odpowiedzialność!
Mariola Nabywaniec

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *