KOLĘDA DLA ŚWIATA

Home / Aktualności / KOLĘDA DLA ŚWIATA
Treść wiadomości
----

Świąteczne piosenki wszyscy znamy i słuchamy.. Czas poznać świąteczne piosenki od strony, której być może nie znacie. Chyba nikt nie wyobraża sobie świąt Bożego Narodzenia bez tego specyficznego klimatu, który nadają piosenki odtwarzane  w radiu. „All I Want for ChristmasIsYou” atakuje w galeriach podczas wybierania prezentów, „LastChristmas” słuchamy w czasie lepienia pierogów, „Dzień jeden w roku” to obowiązkowa pozycja. Ale znajomość tekstu i melodii to jedno – a każdy utwór kryje swoje tajemnice… „Kolęda dla świata”,  nawiązuje do tej trudniejszej, współczesnej  strony naszego życia. Być może wiele w tym tekście treści smutnych, ale które stały się w obecnej sytuacji bardzo aktualne. Ale najważniejszą niech będzie  nadzieja i wielka radość z Bożego Narodzenia. Tutaj w pięknym wykonaniu Dominiki Semczyk.

Kolęda dla świata”. muzyka i słowa: Marek Dziok

wyk: Dominika Semczyk

Pozdrawiam serdecznie – autor.

Kolęda dla świata

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *