KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY nt. Dnia Nauczyciela

Home / Aktualności / KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY nt. Dnia Nauczyciela
Treść wiadomości
----

1. W związku z przypadającym w dniu 14 października świętem Komisji Edukacji Narodowej, dyrektor szkoły w oparciu o przepisy art. 74 Ustawy z dnia 26 stycznia 1982r. Karta Nauczyciela (Dz. U. z 2014r. poz. 191 ze zm.) uznaje święto wszystkich pracowników oświaty za dzień wolny od zajęć lekcyjno-dydaktycznych. Jednakże przypomina, że w oparciu o ten przepis dzień ten jest dniem, w którym szkoła sprawuje opiekę nad uczniami prowadząc zajęcia o charakterze opiekuńczo-wychowawczym.

W tym dniu nauczyciele sprawują opiekę nad uczniami zgodnie  planem lekcji.   Prosi   się wszystkich nauczycieli o zaplanowanie ciekawych zajęć opiekuńczych.

2. Między lekcjami odbędą się uroczyste akademie wraz z nauczycielami, którzy sprawują opiekę.

Lekcja 3 – klasy 4, 3, 2, 1

Lekcja 4 – klasy 5 i 6

Lekcja 5 – klasy 7 i 8

3. Świetlica szkolna pracuje zgodnie z harmonogramem.

Wicedyrektor: Marek Wojtowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *