Komunikat w związku odwołaniem zajęć z powodu koronawirusa

Home / Aktualności / Komunikat w związku odwołaniem zajęć z powodu koronawirusa
Treść wiadomości
----

W związku z zaleceniami Podkarpackiego Kuratora Oświaty, informuję, że w dniach od 12 do 13 marca 2020 r. w związku z sytuacją epidemiologiczną zajęcia dydaktyczno – wychowawcze będą odwołane. W tych dniach dla dzieci, których Rodzice nie będą w stanie zapewnić opieki, na świetlicy szkolnej zorganizowane będą zajęcia opiekuńcze. W tych dniach nie będą wydawane obiady.

Od poniedziałku 16 marca przez najbliższe dwa tygodnie
szkoła będzie zamknięta.

Przypominamy, że Rodzicom dzieci do lat 8 w przypadku nieprzewidzianego zamknięcia szkoły należy się zasiłek opiekuńczy (art. 32 ust. 1 lit. a Ustawy z dnia 25 czerwca 1999 r. o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby lub macierzyństwa, Dz. U. 2017 poz. 1368)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *