KONKURS CHARYTATYWNO- EKOLOGICZNY

Home / Aktualności / KONKURS CHARYTATYWNO- EKOLOGICZNY
Treść wiadomości
----

KONKURS  CHARYTATYWNO- EKOLOGICZNY POD HASŁEM: „PLASTIKOWE NAKRĘTKI ZBIERAMY I DZIEŃ NIEPYTANIA WYGRYWAMY” .

Serdecznie zapraszamy    wszystkich uczniów  klas 1-8 do udziału w drugiej edycji  konkursu charytatywno –ekologicznego  na ekoklasę miesiąca i ekoucznia semestru.

Konkurs odbywa się pod hasłem: ” Plastikowe nakrętki zbieramy i dzień niepytania wygrywamy” i rozpocznie się  od pierwszego października. Klasa, która w danym miesiącu zbierze największą ilość plastikowych nakrętek otrzyma tytuł ekoklasy miesiąca i będzie miała możliwość wybrania jednego dnia niepytania w ciągu dwóch tygodni od ogłoszenia wyników. Pod koniec semestru  uczeń, który przyniósł najwięcej nakrętek otrzyma tytuł ekoucznia.

Konkurs będzie odbywał się w trzech kategoriach wiekowych klasy 1-3 , klasy 4-6 i klasy 7-8. Ranking klas będzie  ogłaszany na stronie internetowej szkoły. Zebrane nakrętki zostaną przekazane na cele charytatywne.

Cele konkursu:

Motywowanie i podejmowanie działań wśród dzieci i młodzieży na rzecz środowiska naturalnego, propagowanie właściwych postaw ekologicznych oraz ekologicznego stylu życia, zintegrowanie zespołu klasowego, zdrowa rywalizacja, a także uwrażliwienie uczniów na potrzeby innych ludzi.

Katarzyna Klimaszewska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *