Konkurs „LAPBOOK – NA SANOCKIM ZAMKU”

Home / Aktualności / Konkurs „LAPBOOK – NA SANOCKIM ZAMKU”

Finalistka i osoba wyróżniona w   Konkursie  „LAPBOOK – NA SANOCKIM ZAMKU

W konkursie zorganizowanym przez Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sanoku i Muzeum Historyczne w Sanoku i objętym Honorowym Patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty wzięło udział 30 uczestników ze szkół powiatu sanockiego, leskiego i bieszczadzkiego. Zadanie polegało na wykonaniu lapbooka –  interaktywnej książki, teczki, w której uczniowie zgromadzili informacje na temat sanockiego zamku.

Po wnikliwej analizie wszystkich nadesłanych prac jury w składzie:

-Dyrektor Muzeum Historycznego  w Sanoku dr Jarosław Serafin– przewodniczący jury,

– Wojskowy Komendant Uzupełnień w Sanoku ppłk Dariusz Brzeżawski,

– Kierownik Biblioteki Pedagogicznej w Sanoku- mgr Irena Florczak,

– Dyrektor CDN w Sanoku- mgr Zofia Kijowska

wyłoniło zwycięzcą w kategorii klas 4-6

I miejsce zajęła :

Maria Czopor– Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Z. Jastrzębiec Peszkowskiego w Sanoku.

Wyróżnienie dodatkowo otrzymała:

Marzena Olejarczyk – Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Z. Jastrzębiec Peszkowskiego w Sanoku

Prace finalistów oraz osób wyróżnionych są do obejrzenia w Sali wystaw czasowych  Muzeum Historycznego w Sanoku.

Marysi i Marzenie  serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w tworzeniu kreatywnych projektów edukacyjnych!!!

Justyna Chrobak