Konkurs na najpiękniejszą zakładkę do książki rozstrzygnięty!

Home / Aktualności / Konkurs na najpiękniejszą zakładkę do książki rozstrzygnięty!
Treść wiadomości
----

Już za nami Konkurs plastyczny na najpiękniejszą zakładkę do książki, organizowany przez Bibliotekę Szkoły Podstawowej nr 4 w Sanoku. Konkurs adresowany był do  uczniów klas 2 i 3 i miał na celu nie tylko promocję czytelnictwa, zainteresowanie książką, ale także rozwijanie twórczej wyobraźni dzieci i zdolności manualnych, plastycznych najmłodszych.

Na konkurs napłynęło blisko 70 zakładek – każda piękna i wyjątkowa. Powołane jury w składzie: P. Ewa Magda, P. Katarzyna Długosz-Dusznik, P. Marek Dziok miało naprawdę trudne zadanie. Przy ocenie prac brano pod uwagę pomysłowość, estetykę wykonania i funkcjonalność.

Oto wyniki Konkursu:
I miejsce – Ida Salamak – klasa 3b
II miejsce – Wiktoria Kędra – klasa 3a

Wyróżnienia otrzymali: Olga Górzan (kl. 3a), Emilia Mika (kl. 3b), Lena Grimm (kl. 3d), Julia Kuśnierz (kl. 3d). Nagrodzeni i wyróżnieni otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. Wszystkim serdecznie gratulujemy, bo to zadanie konkursowe wymagało nie tylko uruchomienia wyobraźni i oryginalności, ale i zdolności plastycznych, manualnych. Mamy nadzieję, że dzięki temu konkursowi wielu uczniów „przypomni” sobie o czytaniu książek, może nawet zechce wykonać swoją zakładkę.

Nauczyciele bibliotekarze:
Katarzyna Fil
Katarzyna Gąska
Marek Dziok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *