Konkurs Plastyczny „Zimowy pejzaż”

Home / Aktualności / Konkurs Plastyczny „Zimowy pejzaż”
Treść wiadomości
----

W lutym w  świetlicy szkolnej ogłoszony został  Konkurs Plastyczny „Zimowy pejzaż”. Głównym celem konkursu było dostrzeganie w krajobrazie zmian charakterystycznych dla zimy oraz rozbudzanie zainteresowań przyrodą, jej bogactwem i pięknem. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej techniką dowolną. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem. Oto zwycięzcy:

I miejsce – Zuzanna Kędra kl. 2b

II miejsce – Maja Florczak kl. 1b

III miejsce -Aleksandra Kowalska kl. 2b

Pozostałe prace zostały wyróżnione. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie. Gratulujemy zwycięzcom. Życzymy dalszych sukcesów.

Konkurs zorganizowała p. Agnieszka Wielgosz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *