Konkurs recytatorki „Bezpiecznie na drodze”

Home / Aktualności / Konkurs recytatorki „Bezpiecznie na drodze”
Treść wiadomości
----

W dniu 02.10.2020 w świetlicy szkolnej odbył się konkurs recytatorski pod hasłem „Bezpiecznie na drodze”.Głównym celem zajęć było uświadamianie dzieci jak duże znaczenie dla zachowania bezpieczeństwa ma odpowiednie zachowanie się w ruchu drogowym. Uczestnicy konkursu – dzieci z klas I-III uczęszczające do świetlicy szkolnej, pięknie recytowały wiersze związane z ruchem drogowym. Pomimo tremy, wszyscy poradzili sobie świetnie. Po skończonej recytacji na dzieci czekały zabawy dydaktyczne utrwalające wiedzę o ruchu drogowym: rozsypanki wyrazowe, łamigłówki itp.

Zajęcia przygotowały panie: Kazimiera Tarnawska -Rogoz i Ewelina Pielech. Bardzo miło było nam gościć Pana Dyrektora Marka Wojtowicza oraz Panią Kierownik świetlicy Ewę Magdę.

Mamy nadzieję, że zajęcia pomogły rozwijać artystyczne talenty Świetliczaków, jednocześnie przypominając o najważniejszych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Ewelina Malinowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *