KONKURS RECYTATORSKI

Home / Aktualności / KONKURS RECYTATORSKI
Treść wiadomości
----

17 maja 2022r. odbył się szkolny konkurs recytatorski pod hasłem „Wiosenne przebudzenie”. Uczniowie klas drugich i trzecich przygotowali wiersze opisujące rozkwit przyrody wiosną autorstwa znanych polskich poetów.

Oceniano dobór repertuaru, opanowanie pamięciowe oraz interpretację utworu.

Spośród uczniów klas drugich jury najwyżej oceniło recytację Natalii Bukowskiej z klasy 2a. Drugie miejsce w tej grupie wiekowej zajęła Gabriela Śmietana, trzecie -ex aequo: Oliwia Sierota i Anastazja Zych. Wyróżniono recytację Mai Nowak.

Wśród uczniów klas trzecich I miejsce zajęła uczennica klasy 3b, Diana Rudnicka, drugie – Karolina Hydzik, natomiast trzecie, Milena Starzak i Marcin Byrtek. Komisja wyróżniła recytację Mai Kot.

Agata Nastała i Krystyna Stec – Lenart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *